s

Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxitssa periculiser ex, nihil expetendis in mei eis an pericula es aperiri deprecatis.

Karbon Peeling

Karbon Peeling

Günümüzde lazer yöntemleri cilt sağlığı ve güzelliği için sıkça uygulanmaya başlamıştır. Karbon peeling uygulaması da bu son yeniliklerden bir tanesidir. Karbon peeling uygulaması son dönemlerin en popüler lazerle cilt yenileme işlemlerinden birisi olup yöntem bir çok avantajı da beraberinde getirmekte ve dolayısıyla karbon peelinge olan rağbet de gün geçtikçe artmaktadır. Karbon peeling Q-switched Nd-YAG lazer kullanılarak uygulanır. Karbon peeling uygulaması sonucu ciltteki lekeler, büyümüş gözenekler, yağlanma düzensizliği, sarkmalar giderilebilir.

HİLL’S Beauty Center Ankara ND Yag Lazer Karbon Peeling Q-Switch Uzman Merkezi

Karbon peeling aynı zamanda bir çeşit lazerle yüz yenileme ve gençleştirme işlemidir. Lazerle cilt soyma ve fraksiyonel lazer yöntemlerinden en büyük farkı ise deri üzerinde yara ve kabuklanma bırakmadan, kişileri günlük yaşamlarından koparmadan cilt gençleştirme işlemi yapabilmesidir. Karbon peeling ile aynı seansta bir çok cilt sorununa çözüm yaratılabilmektedir.

Henüz Bir Soru Sorulmamış

Soru Sor

Hemen ARA
WhatsApp chat