s

Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxitssa periculiser ex, nihil expetendis in mei eis an pericula es aperiri deprecatis.

Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon

Yoğunlaştırılmış ışık yardımıyla istenmeyen tüyleri yok etmekamacıyla yapılan uygulamadır.

Hill’S Beauty Center Ankara Buzlu Başlıklı Diode Lazer Teknolojili Epilasyon Merkezi

Uygulama yaptıracak kişinin FDA tarafından onaylanmış klinik çalışmalarının yapılmış cihazları ve yetki sahibi uygulayıcıları tercih etmeleri hem sağlıksal hem de sonuç açısından çok önemlidir. Hijyen kurallarına dikkat edilmemesi de bir takım sıkıntılar doğuracaktır.

Bunlara dikkat edildiğinde yan etkisi olmayan bir yöntemdir. Milisaniyelik atışlarla cilt tipi, ten rengi ve kıl kalınlığı belirlenerek uygulama yapılır. Cihazdan çıkan ışık kıla rengini veren melanin hücresi tarafından emilerek köke ısı olarak gider çevre dokuya zarar vermeden sadece kökün kendisini ve çekirdek hücreyi tahrip eder.

Kılların yok edilmesindeki başarı oranı yaş, genetik faktörler, hormonel faktörler, ilaç kullanımı, metabolizmanın özellikleri gibi birçok faktöre bağlı olmakla beraber ortalama %85 – %95 tir.Ortalama 6 ila 8 seansta kesin sonuç alınmaktadır. Seans aralıkları yüz için 4-6 hafta, vücut için 8-10 hafta kadardır ve gittikçe seans aralıkları uzar.

Buzlu başlığı bulunan diode lazer teknolojisine sahip epilasyon cihazlarımızla hizmetinizdeyiz.

Henüz Bir Soru Sorulmamış

Soru Sor

Hemen ARA
WhatsApp chat