s

Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxitssa periculiser ex, nihil expetendis in mei eis an pericula es aperiri deprecatis.

Medikal Cilt Bakımı

Medikal Cilt Bakımı

Medikal Cilt Bakımı

Cihazlar yardımı ile yapılan cilt bakımına verilen isimdir. Yeni nesil cilt bakımları medikal ürünler ve medikal cihaz desteğiyle yapılıyor. Klasik yöntemde parmak kenarları, vakum çubuklarıyla işlemler yapılıyor ancak bu yöntemin ciltte hasar bırakma riski bulunmaktadır.

HİLL’S  Estetik Güzellik ve SPA Merkezi Ankara’da Medikal Cilt Bakım Uzmanı olarak Hizmet Vermektedir.

Medikal cilt bakımında ise iz kalmıyor. Öte yandan cihaz kullanıldığında ürünlerin cilt altına geçişi kolay ve etkili oluyor. Uygulamaya, cihazın radyofrekans başlığı kullanılarak başlanıyor. cilt altı ısıtılıyor. Böylelikle cilt sıkılaştırılabiliyor Radyofrekanscihazı ile kolajen üretimini ve elastin lifler tetikleniyor. sonrasında cildi oksijenlendirerek cilt yüzeyini mekanik peeling fırçalarıyla arındırma işlemi yapılıp cildin ihtiyacı olan vitamin ve minerallerin deri altına ultrason dalgalarıyla geçişini sağlıyoruz. Son olarak cildei cihaz yardımıyla masaj yaparak kan dolaşımını hızlandırıyoruz. Cilt ölü tabakadan arınmış, oksijenlenmiş, sağlıklı, sıkı ve ışıltılı oluyor.

Henüz Bir Soru Sorulmamış

Soru Sor

Hemen ARA
WhatsApp chat