s

Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxitssa periculiser ex, nihil expetendis in mei eis an pericula es aperiri deprecatis.

Radyo Frekans

Radyo Frekans

27 li yaşlardan itibaren cildimizin kolajen yapısında değişiklikler olmaya başlamaktadır. 30 lu yaşlardan itibaren bu değişiklikleri hissetmeye başlarız. kolajen ve elastikiyet kayıplarını cizgiler ve sarkmalar olarak gözlemleriz. Radyofrekans uygulaması ile cilt ve cilt altı dokularda ısı artışı sağlanır. Isı etkisiyle bağ doku uyarılır eskiyen ve yıpranan kolajen liflerinde yenilenme olur. Dolaşım düzenlenir. dokular canlanır. Böylece cilt sıkılaşır, toparlanır, çizgiler azalır.

HİLL’S Beauty Center Ankara Radyo Frekans Uzmanı Merkezi

Yüz ovalinin toparlanması, sıkılaşması yüzdeki ince cizgilerin kırışıklıkların azalması boyun cildinizin toparlanması boyun cizgilerinin kaldırılması ve cilt renginde canlanma sağlanır. radyofrekans ile yapılan vücut bakımlarında vücuda verilen enerji yoğunluğu ile yağların eritilmesi ve selülitlerin kaldırılması hedeflenmektedir. En çok uygulama yapılan bölgeler kol basen bacak ve karın bölgeleridir. Dokularda kontrollü bir etkiye sahip olması ağrı kanama ve morarma yapmaz kişi uygulama sonrasında günlük sosyal hayatına devam edebilmektedir.

Henüz Bir Soru Sorulmamış

Soru Sor

Hemen ARA
WhatsApp chat